Načítám...
férovost a důvěra

Tomáš Kincl

Pokud hledáte makléře, který za provizi pouze vyfotí vaši nemovitost mobilem a bude ji inzerovat na Srealitách, nejsem pro vás ten pravý.

Já pro své klienty dělám mnohem víc, abych dokázal nemovitost prodat co možná nejvýhodněji. Používám nejmodernější marketingové nástroje prodeje realit a svěřené zakázce se plně věnuji i se svým týmem. Zajistím kvalitní a profesionální servis, abyste se nemuseli vůbec o nic starat.

Jako majitel rodinného domu si dokážu představit, co pro vás vlastní byt nebo dům znamená. Pro mnohé často jediný majetek, místo spojené se spoustou krásných vzpomínek a především domov. Podle toho také ke svým klientům přistupuji.

V roce 2020 jsem úspěšně složil odbornou zkoušku profesní kvalifikace pro pozici Realitní zprostředkovatel a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Jsem férový, empatický, komunikuji a držím dané slovo.

Bydlím se svou rodinou v Kostomlatech nad Labem a dlouhá léta jsem studoval a pracoval v Praze. Jsem optimista srdcem i duší, lákají mě nové výzvy, miluji hory, cestování a společný čas strávený se svou rodinou.

Ozvěte se mi, jsem na vaší straně.

Kontaktujte mě

Nejnovější nabídky makléře

Prodej zahrady, 418 m2, Hlavice

Dovoluji si Vám nabídnout zahradu na okraji chatové oblasti…

Zobrazit nemovitost
REMAX Elite Group

U Kasáren 1377
293 01 Mladá Boleslav
DIČ: CZ08628564

Pondělí - Pátek
Od 8:00 do 17:00

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Created by