Načítám...
férovost a důvěra

Tomáš Kincl

Pokud hledáte makléře, který za provizi pouze vyfotí vaši nemovitost mobilem a bude ji inzerovat na Srealitách, nejsem pro vás ten pravý.

Já pro své klienty dělám mnohem víc, abych dokázal nemovitost prodat co možná nejvýhodněji. Používám nejmodernější marketingové nástroje prodeje realit a svěřené zakázce se plně věnuji i se svým týmem. Zajistím kvalitní a profesionální servis, abyste se nemuseli vůbec o nic starat.

Jako majitel rodinného domu si dokážu představit, co pro vás vlastní byt nebo dům znamená. Pro mnohé často jediný majetek, místo spojené se spoustou krásných vzpomínek a především domov. Podle toho také ke svým klientům přistupuji.

V roce 2020 jsem úspěšně složil odbornou zkoušku profesní kvalifikace pro pozici Realitní zprostředkovatel a jsem pojištěn pro případné škody způsobené mou profesní činností.

Jsem férový, empatický, komunikuji a držím dané slovo.

Bydlím se svou rodinou v Kostomlatech nad Labem a dlouhá léta jsem studoval a pracoval v Praze. Jsem optimista srdcem i duší, lákají mě nové výzvy, miluji hory, cestování a společný čas strávený se svou rodinou.

Ozvěte se mi, jsem na vaší straně.

Kontaktujte mě

Nejnovější nabídky makléře

U Kasáren 1377
293 01 Mladá Boleslav
DIČ: CZ08628564

Pondělí - Pátek
Od 8:00 do 17:00

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Created by