Načítám...
40 let na trhu

Nemovitosti v Mladé Boleslavi

Hledáte bydlení v Mladé Boleslavi, městě s bohatou kulturní historií, které je známo primárně jako sídlo automobilky Škoda Auto? Naše realitní kancelář má v Mladé Boleslavi sídlo, díky tomu Vám dokážeme nalézt bydlení přesně podle Vašich představ.

Neváhejte nás kontaktovat nebo si prohlédněte nabídku aktuálně nabízených nemovitostí.

Spolupracujeme s většinou bank a pojišťoven.

Vždy vybereme pro klienta nejvhodnější řešení. Všechny inzerované byty a domy nabízíme EXKLUZIVNĚ.

Prodej domů Mladá Boleslav Prodej bytů Mladá Boleslav Pronájem bytů Mladá Boleslav

Zprostředkování prodeje nemovitostí je na našem denním pořádku a za 40 let našeho působení jsme byli schopni získat tolik zkušeností, abychom věděli jak nejlépe splnit očekávání našich klientů. Vyjít vstříc požadavkům prodejců a nakupujících najednou může být někdy komplikovaný proces, ale my jsme jednou z realitních kanceláří, které leží na srdci spokojenost každého účastníka obchodu. Našim klientům napomáháme v realizaci prodeje mnoha druhů nemovitostí – od pozemků a komerčních objektů, přes rodinné domy až po menší i větší byty v panelových domech.

Prodej nemovitostí bez zbytečných sporů je složitá záležitost, ve které je mimo jiné důležité vyřešení právních náležitostí. V naší realitní kanceláři působí množství certifikovaných realitních makléřů, kteří se těší na spolupráci. Vyřešíme za Vás vše potřebné od smluvních dokumentací, pomoc se stanovením ceny, až po přepis energií.

Pozemky Mladá Boleslav Zobrazit kompletní nabídku

U Kasáren 1377
293 01 Mladá Boleslav
DIČ: CZ08628564

Pondělí - Pátek
Od 8:00 do 17:00

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Created by