Načítám...
40 let na trhu

Stavební parcely a pozemky Mladá Boleslav

Pokud hledáte pozemky v Mladé Boleslavi a okolí, tedy středočeském kraji, rádi Vám nabídneme pomocnou ruku. Naše realitní kancelář v Mladé Boleslavi sídlí, máme tedy dobrý přehled o dostupných pozemcích v okolí a neustále aktualizujeme portfolio nabízených pozemků.

Neváhejte nás kontaktovat nebo si prohlédněte nabídku aktuálně nabízených pozemků.

Spolupracujeme s většinou bank a pojišťoven.

Vždy vybereme pro klienta nejvhodnější řešení. Všechny inzerované pozemky nabízíme EXKLUZIVNĚ.

Prodej domů Mladá Boleslav Prodej bytů Mladá Boleslav Pronájem bytů Mladá Boleslav

Specializujeme se mimo jiné také na prodej pozemků s kompletním servisem. Hlavní výhodou spolupráce s námi je, že Vám zajistíme hladký a bezstresový zážitek při hledání Vaší vysněné nemovistosti. Máme dlouholeté zkušesnoti v oboru, což znamená, že známe všechny detaily transakcí s nemovistostmi. Ať už hledáte pozemek ke stavbě nebo investici, rádi Vám pomůžeme najít tu správnou prostřednictvím konzultací.

Prodej pozemků s sebou může nést spoustu starostí, v níž je třeba vyřešit i nemalé množství právních náležitostí, jako například registrace do pozemkového katastru. Jsme tady proto, abychom Vám ušetřili čas strávený s papírováním a zabezpečili Vám tak další úspěšnou etapu Vašeho bydlení. V naší realitní kanceláři působí množství certifikovaných realitních makléřů, kteří se těší na spolupráci. V případě potřeby dokáže náš tým zkompletovat právní servis, smluvní dokumentaci, asistenci při stanovení ceny, přepis energií, ale i zajištění financování nákupu. Neváhejte nás kontaktovat!

Nemovitosti a reality Mladá Boleslav Zobrazit kompletní nabídku

U Kasáren 1377
293 01 Mladá Boleslav
DIČ: CZ08628564

Pondělí - Pátek
Od 8:00 do 17:00

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Created by