Načítám...
40 let na trhu

Byty na prodej v Mladé Boleslavi

Chcete koupit byt v Mladé Boleslavi, městě automobilek, které je obklopeno několika hrady a zámky? Díky tomu, že má naše realitní kancelář v Mladé Boleslavi sídlo, vám dokážeme výrazně ulehčit cestu k vašemu vysněnému bytu.

Neváhejte nás kontaktovat nebo si prohlédněte nabídku aktuálně nabízených nemovitostí.

Spolupracujeme s většinou bank a pojišťoven.

Vždy vybereme pro klienta nejvhodnější řešení. Všechny inzerované byty a domy nabízíme EXKLUZIVNĚ.

Nemovitosti a reality Mladá Boleslav Prodej domů Mladá Boleslav Pronájem bytů Mladá Boleslav

Zařízení prodeje bytů je jedna z našich klíčových činností a za 40 let na trhu jsme získali dostatek zkušeností, abychom věděli jak nejlépe vyhovět přáním našich klientů. Sladit vize prodejců a nakupujících může být někdy složité, ale my jsme jednou z realitních kanceláří, které záleží na spokojenosti každého účastníka obchodu. Naše klienty podporujeme v realizaci prodeje mnoha druhů nemovitostí – od pozemků a komerčních objektů, přes rodinné domy až po menší i větší byty v panelových domech.

Uskutečnit bezproblémový prodej bytu je složitá záležitost, která se mimo jiné opírá o vyřešení právních náležitostí. V naší realitní kanceláři máme zástup certifikovaných realitních makléřů, kteří se těší na spolupráci. Zařídíme za Vás vše potřebné od smluvních dokumentací, pomoc se stanovením ceny, až po přepis energií.

Zobrazit kompletní nabídku

U Kasáren 1377
293 01 Mladá Boleslav
DIČ: CZ08628564

Pondělí - Pátek
Od 8:00 do 17:00

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Created by