Načítám...
40 let na trhu

Byty na prodej v Mladé Boleslavi

Chcete koupit byt v Mladé Boleslavi, městě automobilek, které je obklopeno několika hrady a zámky? Díky tomu, že má naše realitní kancelář v Mladé Boleslavi sídlo, vám dokážeme výrazně ulehčit cestu k vašemu vysněnému bytu.

Neváhejte nás kontaktovat nebo si prohlédněte nabídku aktuálně nabízených nemovitostí.

Spolupracujeme s většinou bank a pojišťoven.

Vždy vybereme pro klienta nejvhodnější řešení. Všechny inzerované byty a domy nabízíme EXKLUZIVNĚ.

Pozemky Mladá Boleslav Prodej domů Mladá Boleslav Pronájem bytů Mladá Boleslav

Zařízení prodeje bytů je jedna z našich klíčových činností a za 40 let na trhu jsme získali dostatek zkušeností, abychom věděli jak nejlépe vyhovět přáním našich klientů. Sladit vize prodejců a nakupujících může být někdy složité, ale my jsme jednou z realitních kanceláří, které záleží na spokojenosti každého účastníka obchodu. Naše klienty podporujeme v realizaci prodeje mnoha druhů nemovitostí – od pozemků a komerčních objektů, přes rodinné domy až po menší i větší byty v panelových domech. Pokud hledáte v Mladé Boleslavi levné byty, byty prostorné nebo luxusní, určitě vám pomůžeme s výběrem.

Uskutečnit bezproblémový prodej bytu je složitá záležitost, která se mimo jiné opírá o vyřešení právních náležitostí. V naší realitní kanceláři máme zástup certifikovaných realitních makléřů, kteří se těší na spolupráci. Zařídíme za Vás vše potřebné od smluvních dokumentací, pomoc se stanovením ceny, až po přepis energií.

Nemovitosti a reality Mladá Boleslav Zobrazit kompletní nabídku

U Kasáren 1377
293 01 Mladá Boleslav
DIČ: CZ08628564

Pondělí - Pátek
Od 8:00 do 17:00

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Created by