Načítám...
40 let na trhu

Byty k pronájmu v Mladé Boleslavi

Chcete si najít podnájem v Mladé Boleslavi, městě s více než tisíciletou historií, nad kterým se tyčí kamenný hrad? S hledáním perfektního bytu k pronájmu v Mladé Boleslavi Vám můžeme pomoci, naše realitní kancelář tady sídlí a máme tak o tomto městě perfektní přehled.

Neváhejte nás kontaktovat nebo si prohlédněte nabídku aktuálně nabízených nemovitostí.

Spolupracujeme s většinou bank a pojišťoven.

Vždy vybereme pro klienta nejvhodnější řešení. Všechny inzerované byty a domy nabízíme EXKLUZIVNĚ.

Pozemky Mladá Boleslav Prodej domů Mladá Boleslav Prodej bytů Mladá Boleslav

Zprostředkování pronájmu bytů tvoří jednu z našich hlavních činností a za 40 let na trhu jsme se naučili, jak nejlépe splnit očekávání našich klientů. Zharmonizovat představy pronajímatelů a nájemců může být někdy obtížné, ale my jsme jednou z realitních kanceláří, které záleží na spokojenosti každého účastníka. Našim klientům pomáháme realizovat pronájem mnoha druhů nemovitostí – od menších i větších bytů v panelových domech, přes rodinné domy až po komerční objekty a pozemky.

Zařídit bezproblémový pronájem bytu je komplexní záležitost, kde se musí mimo jiné samozřejmě vyřešit i právní náležitosti. Naše realitní kancelář, která disponuje řadou certifikovaných makléřů, za Vás zařídí vše potřebné od smluvní dokumentace, pomoc se stanovením ceny a tvorbu atraktivního inzerátu.

Nemovitosti a reality Mladá Boleslav Zobrazit kompletní nabídku

U Kasáren 1377
293 01 Mladá Boleslav
DIČ: CZ08628564

Pondělí - Pátek
Od 8:00 do 17:00

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Created by